Ordeņa pilisLatvijas viduslaiku pilisBīskapa pilis
Šeit atrodama informācija par topošo grāmatu par viduslaiku pilīm. Pēc grāmatas izdošanas mēs plānojam šeit ievietot dažus grāmatas fragmentus tiem, kuri interesējas par vēsturi. Starp citu, jūs varat šeit iepazīties ar grāmatas autori un adresēīt viņai savus jautājumus. Valodu izvēle:
LVRU
ENDE

Tiek sagatavota izdošanai grāmata
"Livonijas viduslaiku pilis Latvijā:
vēsture, arhitektūra, teikas"
.
Aicinām sadarboties reklāmdevējus
un citus interesentus
E-mail castles_ren@one.lv
+371 6088135


 

Grāmatas "Livonijas viduslaiku pilis Latvijā: vēsture, arhitektūra, teikas" noformēšanas pamatprincipi:

Autora fotogrāfijas pilsvietās
Senās bildes vai gravīras

Piļu plāni

Pilsētas, pagasta vai rajona ģerboni (mūsdienu un senie)

Kartes ar noradīto pilsvietu
Piļu maketi vai rekonstrukcijas

Renāta Rimša Dzimšanas datums un vieta: 26.10.1969, Rīga, Latvija
Izglītība: Augstākā. 1994. gadā pabeigusi Rīgas Tehniskās universitātes arhitektūras fakultāti, aizstāvējusi diplomdarbu "Cilvēka mājoklis un tā attīstības iespējas" ar atzīmi "teicami".
Speciālitāte: arhitekte.
Nodarbošanās: Strādājusi dažādās projektēšanas firmās, kā arī rakstu autore piedalījos dažos periodiskos izdevumos - (laikrakstos "Ceļotājs", "Veselība", "Subbota", Latvijas rekordu grāmatā, žurnālā "Viss par tūrismu un atpūtu"), kur publicēti raksti par Latvijas vēsturi un kultūru. 2002. gadā bijusi pirmā Latvijas krustvārdu čempionāta žūrijas locekle.
Galvenie apbalvojumi un atzīmes: 1986. gadā beigusi Rīgas 17. vidusskolu ar zelto medaļu. Skolas studiju laikā bijusi Rīgas pilsētas un Latvijas republikas zīmēšanas olimpiādes uzvarētāja. Tālākajos gados ne vienreiz vien bijusi populāro izdevumu konkursu uzvarētāja, kuros nepieciešama erudīcija un plašs redzesloks.
Aizraušanās: 1996. gadā tika organizēta personālā grafikas izstāde, kur tiku demonstrējusi savu grāmatas grafiku, arhitektūras fantāzijas un apģērbu modeļus. Aizraujos datorgrafiku, mākslas fotogrāfiju, ceļojumiem pa Latviju, mākslas vēsturi, vēsturi, grāmatu lasīšanu.
Ģimenes stāvoklis: Precējusies, bērnu nav.

Šīs Interneta lappuses izveidotas ar
Kultūrkapitāla fonda finansiālo atbalstu
www.kkf.lv